Eredményeink 2016-17

 


TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK

A kerületi "Erdő, mező meséi" pályázat

A kerületi Jó tanuló - jó sportoló cím bronz fokozatát Szabó Barnabás Kristóf, 6. b osztályos tanulónk kapta.

A kerületi Legszebb füzet versenyen az 1. évfolyamosok közül Bognár Kinga Lilla (1. b) I., Molnár Ákos István (1. b) II., Letenyei Kata Tímea (1. b) III. helyezett lett. A 2. évfolyamosoknál Krizsán Veronika (2. c) I., Regdony Nóra (2. c) III. Felkészítő tanítók: Réty Sándor Csabáné és Takács-Mezőhegyi Eszter.

A Szeleczky Zita szavalóversenyen Valánszki Alina (6. a) III. helyezést ért el.

A kerületi komplex anyanyelvi versenyen a 2. évfolyamosok között csapatunk - Bana Ilona (2. c), Baranyi Zsanett (2. b) és Molnár Kira (2. a) - II. helyezést ért el.

Szabó Laura (5. c) a Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen kerületi I. helyezett.

Kerületi rajzpályázat "Az én karácsonyom" és "Jézus születése" témában

A kerületi "Akire büszke vagyok" pályázat


SPORTVERSENYEK

A budapesti CSIVIT versenyen 3-4. évfolyamos csapatunk aranyérmes, 5-6. évfolyamosaink bronzérmesek, 1-2. évfolyamosaink IV. helyezettek lettek.

A Diákolimpia országos elődöntőjében, leány kézilabda sportágban a III. korcsoportos csapatunk - Auer Maja, Csizmadia Fanni, Dányi Kira, Dóra Dalma, Dóra Natali, Gajdos Petra, Graffy Diána, Graffy Tamara, Hársvölgyi Réka, Kazeem Amina, Kovács Fruzsina, Kucsik Emese - III. helyezést ért el. Edzők: Takács Zoltán, Dányi István.

Minitrampolin verseny

A Diákolimpia budapesti döntőjében, leány kézilabda sportágban III. és IV. korcsoportos csapatunk is I. helyezést ért el.

A sakk Diákolimpia országos döntőjében (II. korcsoport) Szabó Adrienn (3. b) a XIV. helyet szerezte meg.

Budapesti Mezei Futó Diákolimpia Döntő

Úszás Diákolimpia Országos Döntő

A Budapesti Sakkszövetség által rendezett amatőr egyéni Diákolimpia budapesti elődöntőjében Szabó Adrienn (3. b) a lány II. korcsoportban az 5. helyen végzett, ezzel bejutott az országos döntőbe.

A Budapesti Diáksport Szövetség úszóversenyén Oláh Máté Szabolcs (3. b) 50 m-es gyorsúszásban III. helyezett lett. A 4 x 50 m-es fiú gyorsváltó - Izzó Péter, Járomi Benjámin, Mráv Balázs és Oláh Lajos - szintén bronzérmes.

A Budapesti Torna Szövetség és a Kocsis Sándor Sportközpont minitrampolin versenyén csapatunk  - Valánszki Alina (6. a), Regdony Lara (6. c), Bodrogi Alexandra (6. b), Buzgó Barbara (6. b), Hegedüs Zsófi (8. a) és Teszkó Csenge (8. c) - III. helyezést ért el. Szinkronugrásban Teszkó Csenge és Hegedüs Zsófi I., Bodrogi Alexandra és Buzgó Barbara II. helyezett.

KERÜLETI DIÁK OLIMPIA

Iskolánk az "A" kategóriás pontversenyben és az abszolút kategóriában is II. helyezett.

A kerületi Diák Olimpia legeredményesebb leány versenyzője: Benkő Veronika (8. c).

Atlétika verseny

A "Játsszunk együtt!" kerületi sportvetélkedő döntőjében 3. évfolyamos csapatunk I., 1. és 2. évfolyamos csapatunk II., 4. évfolyamos csapatunk III. helyezett lett, összesítésben iskolánk II.

A Játsszunk együtt! sportvetélkedőn 4. évfolyamosaink a legjobb idővel jutottak a szuperdöntőbe.

A szertornaversenyen elért eredményeink

A magasugró verseny IV. korcsoportjában Gáspár Ferenc Balázs (8. a) II. helyezett lett.

A IV. korcsoport kézilabda bajnokságán I. helyezést ért el fiú csapatunk: Kiran Deniz, Reck Nikolasz, Morvai Tamás, Kovács Botond, Dobrosi Dávid, Benczenleitner Barna, Dömsödi Levente, Juhász Levente, Kovács Krisztián, Krichenbaum Márk, Hutvágner Ákos

A fiú kosárlabda III. korcsoportjában csapatunk ezüstérmes lett.

A leány röplabda III. korcsoportjában csapatunk bronzérmes lett.

A fiú kispályás labdarúgás IV. korcsoportjában II. helyezettek lettünk. A csapat tagjai: Horváth Dávid (7. b), Gáspár Balázs (8. a), Szajkó Dániel, Morvai Tamás, Juhász Levente, Benczenleitner Barna, Hutvágner Ákos, Szilványi Olivér (7. c)

A III. korcsoport kézilabda bajnokságán I. helyezést ért el fiú csapatunk: Barna Vince, Sarkadi Botond, Morvai Tamás, Boldoczki Botond, Orem András, Pelyhe Botond, Pleyer Zsombor, Petlach Péter, Zsigmond Attila

A IV. korcsoport kosárlabda bajnokságában I. helyezést ért el leány csapatunk: Zsigmond Dorka, Blazsek Brigitta, Benkő Veronika, Kump Alíz, Teszkó Csenge, Mlinkó Zsófia, Pusztai Bianka, Auer Nikolett, Barna Virág, Kump Veronika, Fekete Dóra, Hamar Dorka, Soós Nikoletta, Kucsik Emese, Szijjártó Lilla. Edző: Vladár István

A IV. korcsoport röplabda bajnokságában I. helyezést ért el csapatunk: Benczenleitner Barna, Hutvágner Ákos, Juhász Levente, Kovács Krisztián, Krichenbaum Márk, Molnár Bence, Morvai Tamás, Reck Nikolasz, Szilványi Olivér (7. c).

Az úszás II. korcsoportjában Járomi Benjámin (4. c) mell- és hátúszásban egyaránt I.; Váczy Zsófia (4. c) hátúszásban I., mellúszásban II.; Mráv Balázs hátúszásban II., gyorsúszásban IV.; Oláh Lajos (5. a) gyorsúszásban III., mellúszásban IV.; Szücs Anna (4. c) és Pataki Emma (4. a) gyorsúszásban holtversenyben III. helyezett. A fiú váltó - Mráv Balázs, Járomi Benjámin, Visnyei Tamás (4. c) és Oláh Lajos - valamint a lány váltó - Váczy Zsófia, Szücs Anna, Pataki Emma és Szilvási Fanni (5. b) is aranyérmet szerzett.

A sakkverseny II. korcsoportjában csapatunk - Szabó Adrienn (3. b), Sárközi István, Villányi Anton (3. a) és Sándor Ádám (4. a) -  II. helyezést ért el. Szabó Adrienn és Sárközi István külön tábladíjat kaptak, mivel mindketten megnyerték valamennyi játszmájukat.

Az úszás III. korcsoportjában Szabó Barnabás (6. b) gyorsúszásban I., hátúszásban II.; Sipos Maja (6. a) mindkét úszásnemben III. helyezett lett.

A sakkverseny II. korcsoportjában Szabó Adrienn (3. b) I., Sárközi István (3. a) III. helyezést ért el.

A röplabdaverseny IV. korcsoportjában csapatunk - Barna Virág, Benkő Veronika, Blazsek Brigitta, Kump Alíz, Kump Veronika, Pusztai Bianka, Ruzsom Brigitta és Zsigmond Dorka - ezüstérmes.

Az úszás I. korcsoportjában Kiss Fruzsina (3. b) mellúszásban I., gyorsúszásban II. helyezett, Oláh Máté Szabolcs (3. b) mindkét úszásnemben II., Szabó Áron (2. c) mellúszásban III., gyorsúszásban V. helyezett lett.

Az úszás IV. korcsoportjában Benkő Veronika (8. c) gyorsúszásban I., mellúszásban II. helyezett lett.

Lövészetben III. helyezést ért el a Tar Zsófia (8. b), Bolgár Botond (6. a), Bodó Viktor (7. a) és Szepesi Szabolcs (8. c) alkotta csapat.

A fiú labdarúgás IV. korcsoportjában II. helyezettek lettünk. A csapat tagjai: Juhász Levente, Szajkó Dániel, Szilványi Olivér, Benczenleitner Barna, Morvai Tamás, Hutvágner Ákos (7. c), Horváth Dávid (7. b), Gáspár Balázs (8. a).

A XIX. Iharos Sándor mezei futóbajnokságon elért eredményeink


Az országos idegen nyelvi mérés eredményei (2017)

Interaktív

Statisztika

5996216
Ma
Tegnap
Összesen
4248
7234
5996216

Facebook