Eredményeink 2015-16

A Kéttusa Magyar Kupa III. fordulójában a Lőrinc2000 SE színeiben az U11-es lány csapatban Pataki Emma (3. a), és Váczy Zsófia (3. c) csapattársukkal ezüstérmet szerzett.
A lányok között Pataki Emma egyéniben 3., Váczy Zsófia 13. helyezést ért el, a fiúk között U10 korosztályban Mráv Balázs (2. c) pedig egyéniben 9. helyezett lett.
Emma és Zsófi váltóban bronzérmet szerzett, és Balázs szintén bronzérmet szerzett váltóban csapattársával.

Sándorné Szeidl Zsuzsannának "Kerület tanára" kitüntető címet adományozott a kerületi Önkormányzat. Az átadóünnepségen iskolánk énekkara is fellépett.

Lány kézilabdásaink bejutottak a diákolimpia debreceni országos döntőjébe

A Kéttusa Magyar Kupa II. fordulójában a Lőrinc2000 SE színeiben az U11-es lány csapatban Pataki Emma (3. a), és Váczy Zsófia (3. c) ezüstérmet szerzett. Pataki Emma a lányok között a legjobb futóidővel egyéniben 4. helyezést ért el, Mráv Balázs (2. c) pedig egyéniben 13. helyezett lett.

Hegedüs Zsófia, iskolánk 7.a osztályos tanulója a kerületi Jó tanuló - jó sportoló kitüntető cím ezüst fokozatát nyerte el.

A Budapesti Torna Szövetség és a Kocsis Sándor Sportközpont minitrampolin versenyén a III-IV. korcsoportos lány csapatunk III., egyéniben Németh Noémi (8. c) I., Buzgó Barbara (5. b) IV. helyezett lett.

A kerületi "Legszebb füzet" versenyen a 2. évfolyamon Marosvölgyi Lili (2. b) I., Letenyei Nóra Irén (2. b) II., a 4. évfolyamon Krassó Ivett (4. a) I., Radics Míra (4. b) II. helyezést ért el. Pócz-Nagy Hanna (4. b) és Krizsán Veronika (1. c) elismerő oklevélben részesült.

Szent István Bazilika rajzpályázata

Pataki Emma (3. a) és Váczy Zsófia (3. c) csapattársukkal bronzérmet szereztek csapatban a Lőrinc2000 S.E. színeiben a kéttusa Magyar Kupa 1. fordulójában.

A Magyar Látványtánc Sportszövetség Budapesti Területi Kvalifikációján Megyeri Réka, Trepák Beáta Valentina (4. b) a XVIII. kerületi Mazsorett és Tánc csoport színeiben Barátnők és Boom-boom-boom c. produkciójukkal is I. helyezést értek el. A  Barátnők c. produkcióban Lakatos Dorottya (5. a) is tagja volt csapatnak.

Iskolánk pedagógusának, Sütőné Vida Andreának a Pestszentlőrinc-Pestszentimre Sportérdemérmet adományozta az Önkormányzat.

Kerületi népdaléneklő verseny

"A csodálatos kukásautó" - rajzpályázat

Kerületi környezetvédelmi gyermekrajzpályázatok

A Szeben-Hotel MEDOSZ sakkversenyen Prém Szabolcs (1. c) III. helyezést ért el.

A kerületi komplex rajzversenyen Varga Renáta (2. b) különdíjas lett.

A Bolyai Matematika Csataversenyen a 4. a csapata - Balogh András Márton, Bagoly-Kis Sándor, Timkó Abigél, Vadócz Gréta Jázmin - a területi fordulón VII. helyezést ért el.

Mráv Balázs (2. c) a kerületi "Jézus születése" pályázaton különdíjas lett. Felkészítő tanítója: Baksa Anikó

A kerületi Vörösmarty szavalóversenyen iskolánkat Soós Nikoletta (4. c) képviselte.

Kőbányai Diákolimpia Minitrampolin versenye

A Lőrinci Nagykönyvtár meseíró pályázata

Országos Kéttusa Bajnokság

KERÜLETI DIÁKOLIMPIA:

Atlétika

Judo sportágban Villányi Anton (2. a) aranyérmes.

IV. korcsoportos fiú csapatunk a röplabda versenyen bronzérmes.

A "Játsszunk együtt!" kerületi sportvetélkedő döntőjében 2. évfolyamos csapatunk I., 1. évfolyamos csapatunk II., 3. évfolyamos csapatunk III. helyezett lett, összesítésben iskolánk II.

A "Játsszunk együtt!" kerületi sportvetélkedőn 1., 2, és 3. évfolyamos csapatunk is bejutott a döntőbe!

Szertornaverseny

A magasugrás versenyen Mlinkó Zsófia (7. c) II. helyezett lett.

Röplabda bajnokság

Kosárlabdában, a III. korcsoportban a fiúk a II. helyen végeztek.

A sakkversenyen Timkó Abigél (4. a) II. helyezést ért el.

Úszóverseny

Kosárlabda bajnokság