Eredményeink 2014-15


Kiválóan szerepeltünk a kerületi atlétikaversenyen!

Mamira Luca aranyérmes lett Svájcban

Talán Abigél rajzai vándorkiállításra kerülnek

Budapesti CSIVIT verseny

Fit-dance-eseink fantasztikus eredményeket értek el az olaszországi világbajnokságon

Kerületi "Legszebb füzet" verseny

A kerületi "Az én édesanyám" pályázaton elért eredményeink

Ruip Katica (2. c) a VIII. Nemzetközi Pécs Kupán egyéni összetettben 2. helyezést ért el, valamint szabadgyakorlatával is ezüstérmet szerzett.

Mamira Luca (4. c) judo sportágban az Országos Diákolimpián (Cegléden) 30 kg-ban bronzérmes.

Kézilabda sportágban, a Diák Olimpia budapesti döntőjében, a III. korcsoportban iskolánk leány csapata bronzérmes nyert.

A TUDÁSBAJNOKSÁG tanulmányi versenyen Szabó Szonja (4. b) matematika-, Bence Máté (4. b) környezetismeret tantárgyból szerzett arany fokozatot.

Ács Máté és Ketykó Laura a III. Kun-Kupán Junior 1 Kezdő latin kategóriában I. helyezést értek el.

Láng Viktória (3. b) az MLTSZ Magyar Bajnokságán Színpadi látványtánc - Formáció - Gyermek kategóriában I. helyezést ért el, valamint különdíjban is részesült.

Környezetismeret-környezetvédelem országos csapatverseny - Miskolc

A Magyar Öttusa Szövetség Kéttusa váltóversenyén Pataki Emma (2. a) III. helyezett lett.

Minitrampolin verseny

A kerületi Diák Olimpia lövészet versenyén csapatunk II. helyezést ért el. Károlyi Ferenc Tamás és Jandás Lilla Jázmin egyéniben II., Ásin Eszter III. helyezést ért el.

Mamira Luca bronzérmes a 28. Budapest Kupa Nemzetközi Judo Versenyen

Szücs Anna a IV. Aranyhomok Kupa Nemzetközi Úszóversenyen

Gál Dániel (4.c) taekwondo sportágban a Nemzetközi Gold Star kupán -44-kg-ban bronzérmes lett.

Ruip Katica iskolánkat képviselve a Budapesti Regionális Diákolimpián ritmikus gimnasztika sportágban az I. korcsoport A kategóriás versenyében 1. helyezést ért el. Eredményével továbbjutott a június közepén Pécsen megrendezendő országos döntőbe.

A Törökbálinton megrendezett Hegyvidék Kupán Ruip Katica diadalmaskodott: egyéni összetettben, szabadgyakorlattal és karikagyakorlatával egyaránt első helyezést ért el, így három aranyéremmel térhetett haza.

Kerületi Diák Olimpia "Játsszunk együtt!" sportvetélkedője:
1.évfolyamos csapatunk I. hely
2. évf.: III. hely
3. évf.: III. hely,
4. évf.: II. hely.
Összesítésben iskolánk a II. helyen végzett.

Fényképek elérhetők itt:
http://www.dol18.hu/index.php/fotok/category/49-szuperdonto

Ruip Katica Lengyelországban is fantasztikus eredményt ért el.

Ács Máté az MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon Junior 1+2-Kezdő-Latin kategóriában I. helyezést ért el. Párosban Ketykó Laurával ugyanebben a kategóriában III. helyen végzett.

Judo sportágban a kerületi Diák Olimpián Mamira Luca (4. c) 2 arany, Mamira Bendegúz (8. c) 1 arany és 1 ezüst, Pethő Sarolta (2. c) 1 aranyéremmel zárt.

Járomi Benjámin a III. Hátgerinc Kupán is remekelt

A IV. Nemzetközi XIXO Nyuszi Kupa judo versenyen Miskolcon Mamira Luca (4. c) a Diák B kategóriában, 30 kg-ban I. helyen végzett; Kump Veronika (5. c) a Diák A kategóriában, 45 kg-ban II. lett.

A kerületi kosárlabda Diák Olimpia IV. korcsoportjában fiú csapatunk - Panyik Zoltán, Török Alexander, Lendvai Soma, Nagy Szabolcs, Raffael Ronald, Merkovszki Pál, Holdosi Bence és Frizli Martin - ezüstérmes lett.

A kerületi Játsszunk együtt! sportvetélkedőn 3. és 4. évfolyamos csapatunk is a legjobb idővel, elsőként jutott a szuperdöntőbe!

Barbul Dóra Alexandra a kerületi Aranytoll szépíró pályázaton bronz minősítést ért el.

A Diákolimpia budapesti döntőjében IV. korcsoportos leány kézilabda csapatunk II. helyezést ért el. 

Czeilinger Vivien (5. b) a kerületi helyesírás versenyen III. helyezést ért el.

Mamira Luca (4. c) a Diák B Magyar-kupán, Tatán 30 kg-ban ezüstérmes lett.

A kerületi Játsszunk együtt! sportvetélkedőn 2. évfolyamos csapatunk is a legjobb idővel, elsőként jutott a szuperdöntőbe!

Ács Máté - Ketykó Laura páros az MTÁSZ Szabadidősport Pest-megyei Régió Bajnokságon Junior 1 - Kezdő - Latin kategóriában I. helyezést ért el.

A TUDÁSBAJNOKSÁG tanulmányi versenyen matematika tantárgyból Szabó Szonja (4. b) arany fokozatot, Bence Máté (4. b) környezetismeret tantárgyból ezüst fokozatot szerzett.

A kerületi röplabda Diák Olimpia IV. korcsoportjában fiú csapatunk [Benczenleitner Barna, Juhász Levente, Szilványi Olivér (5. c), Dobrosi Dávid, Endrédi Márton, Kiran Deniz, Mészáros Erik (6. c), felkészítő: Vladár István] bronzérmes lett.

Pető Sarolta (2. c) a Gabányi László Sportcsarnokban rendezett judoversenyen arany-, Pollák Milán (2. c) bronzérmet szerzett.

Járomi Benjámin tarolt a Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Úszóversenyen, Hódmezővásárhelyen

A kerületi Játsszunk együtt! sportvetélkedőn 1. évfolyamos csapatunk a legjobb idővel, elsőként jutott a szuperdöntőbe!

Kerületi kézilabda Diák Olimpia

Kerületi szertornaverseny

Szücs Anna és Járomi Benjámin remekül szerepeltek a kecskeméti IV. Aranyhomok Kupa Nemzetközi Úszóverseny I. fordulójában

Auer Nikolett a "Tiszán innen - Dunán túl" budapesti népdaléneklő versenyen ezüst minősítést szerzett.

Ruip Katica (2. c) aranyérmes a X. KFK Grácia Ritmikus Gimnasztika Kupán.

"Ilyennek képzelem kerületünket 2100-ban" rajzpályázat

Szücs Anna és Járomi Benjámin újabb úszósikerei

A XVIII. ker. Diák Olimpia kézilabda bajnokságán a III. korcsoportos fiú csapatunk bronzérmes lett. A csapat tagjai: Barna Vince (3. c), Boldoczki Botond, Petlach Péter (4. c), Benczenleitner Bence, Juhász Levente (5. c), Dobrosi Dávid, Dömsödi Levente, Kiran Deniz, Kovács Botond (6. c)

A XVIII. ker. Diák Olimpia kosárlabda bajnokságán a III. korcsoportos leány csapatunk - Auer Nikolett, Benkő Veronika, Fekete Dóra, Jónás Csilla, Mlinkó Zsófia, Pusztai Bianka (6. c), Kump Alíz és Soós Korina (5. c) - ezüstérmes lett.

A XVI. Iharos Sándor mezei futóbajnokságon 5-6. osztályos lánycsapatunk megnyerte a versenyt. Benkő Veronika egyéniben II. helyezett lett. A csapat tagjai: Ruzsom Brigitta, Auer Nikolett, Mlinkó Zsófia és Benkő Veronika.

Auer Nikolett 6. c osztályos tanuló a kerületi népdalversenyen kiemelt arany minősítést kapott.

Röplabdában a kerületi Diák Olimpián III. korcsoportos fiú csapatunk (Juhász Levente, Benczenleitner Barna, Dobrosi Dávid, Kiran Deniz, Szilványi Olivér) a II. helyen végzett.

Szücs Anna és Járomi Benjámin remekül szerepeltek a III. Naturtex Kupa Cikluszáró Úszóversenyen, Hódmezővásárhelyen

XX. Ferenczy Kupa Kézilabda Utánpótlás Torna

Kerületi úszóverseny

Pataki Emma (2. a) a kerületi Mikulás kupa úszóversenyen gyors-, mell- és hátúszásban is I. helyezett lett.

A Gubacsi Zsófi Teniszklub SE Mikulás Kupáján Bicskei Dominik (2. c) bronzérmes.

Küzdősport hétvége a Kassában

XXXVI. Hajós Alfréd Emlékverseny - Debrecen

Ruip Katica nemzetközi porondon is eredményes

A Kőbányai Diákolimpia meghívásos minitrampolin versenyén elért eredményeink

Gál Dániel (4. c) a Békéscsabán rendezett XXI. Gyermek és Kadet WTF Taekwondo Országos Bajnokságon -44 kg-ban ezüstérmet szerzett.

Szücs Anna és Járomi Benjámin (2. c) kiválóan szerepeltek a HÓD KUPA Nemzetközi Úszóversenyen

Ruip Katica csapatban is országos bajnok lett!

Ruip Katica csapatban ezüstérmes a Magyar Kupán

Mamira Luca magyar bajnok!

A kerületi mesemondó versenyen Ricsán Dominik (2. c) különdíjat kapott (felkészítő tanítója: Rövid Valéria).

Ruip Katica a VII. Pécs Cup-on

Ruip Katica az Aradon rendezett "Cupa Rotaract" ritmikus gimnasztika versenyen I. helyezett lett.

Mamira Luca Budapest-bajnok judoban!

A Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács és a CBA Kereskedelmi Kft. országos rajzpályázatán intézményünk I. helyezést ért el.

Kiss Fruzsina (1. b) II. helyezett lett a kerületi rajzversenyen (felkészítő tanítója: Réty Sándor Csabáné).

A kerületi asztalitenisz versenyen Kakas Norbert (8. c) az I., Laczi Martin (8. a) a II. helyen végzett.

Ruip Katica országos bajnok!

Iskolánk a "Szebb, virágosabb kerületünkért" pályázaton az intézmények kategóriában III. helyezést ért el.

Ruip Katica idei első sikere

A Havanna Kupa judoversenyen Pető Sarolta és Pollák Milán aranyérmet nyertek.

Interaktív

Statisztika

9646542
Ma
Tegnap
Összesen
5814
13667
9646542

Facebook