Aktuális

 Kedves Szülők!

A leendő első osztályosok névsora

 ITT tekinthető meg! 

Sulibarátkozó a Kassában

Következő időpont: május 3. 17.15-18.00

Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5

Ebédbefizetés

2018. 04 05.
6
7
8
9
10
11
12

Ebédbefizetés

2018. 04 12.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Munkaszüneti nap

2018. 04 30.

Eredményeink 2012-13

Kézilabdában országos 5. helyezettek vagyunk

Benczenleitner Bence kislabdahajításban Budapesten és országosan is III. helyezett.

A Kassa Fit-Dance idei eredményei

Talentum Gála

Az Országos Amatőr Színjátszó Fesztiválon elért eredményeink

A 7-8. osztályos fiú kézilabdacsapatunk az országos döntőbe jutott.

Gál Dániel (2. c) taekwondoban a X. Nemzetközi Goldstars kupán V. helyezett.

„Környezetismeret-környezetvédelem” országos csapatversenyen elért eredmények 

"Az én tanítóm" rajzpályázaton Ács Gergő (1. c) I. helyezett.

 
 A kerületi Diákolimpián vízilabdacsapatunk II. lett. 
 
A Suli Íjász Bajnokság Budapest és Pest megyei régiós fordulóján OFGY kategóriában Konchidai Károly I. helyezést ért el.
 
A 2013. április 13-án Piliscsabán megrendezett Nemzetközi Judo versenyen Graffy Milán (6. c) a serdülő korosztályban III. helyezést ért el, Graffy Diána és Graffy Tamara (2. c) a "D" korosztályban - külön súlycsoportban I. helyezést értek el.
 
 
A kerületi Játsszunk együtt! sportvetélkedőn a 2. és a 3. évfolyam az I., a 4. évfolyam a II., az 1. évfolyam a IV. helyet szerezte meg. Iskolánk a legeredményesebb iskolaként újból egy évig birtokolhatja a Vándorserleget. (A 2. c osztályról készült fényképek megtekinthetők ITT., a 3. és 4. c osztályokól pedig ITT.)

A kerületi RG versenyen bronzérmesek: Szokol Dóra (7. c), Tóth Dominika (7. b), Kátai Rebeka (7. c), Récze Renáta (8. b).

A 2. c osztály a napközisek számára rendezett kerületi KI MIT TUD? kulturális fesztiválon hangszeres zene kategóriában I. helyezést ért el. Az eseményről készült videofelvétel elérhető ITT.

A KUP Kassa 2005-ös fiú szivacskézilabda csapata az ERIMA bajnokságán az Adorján régió győztese lett.

A XXII. Kézilabda Húsvéti Tornán két korosztállyal is indultunk. A 2004-es fiú csapatunk hatalmas küzdelemben a IV. helyen végzett, a 2003-as fiú csapatunk pedig kiharcolta a III. helyet. Fényképek az eseményről itt láthatók.

Szabó Eszter (4. c) az Nemzetközi Táncszövetség Magyarországi Fiókszervezete Országos Magyar Bajnokságán I. helyezett lett a "Free Show Solo Youth F" kategóriában.

Gál Dániel (2. c) a Taekwondo Diákolimpián Egerben bronzérmes.

Graffy Milán (6. c) a Cselgáncs Országos Diákoimpián "Serdülő A" kategóriában III. helyezést ért el.

A kerületi matematika versenyen a harmadik évfolyamon Pap Márton (3. c) II., az ötödik évfolyamon Szász Lívia (5. a) III. helyezett lett.

A III. korcsoportos fiú "A" kézilabdacsapatunk a kerületi Diák Olimpia bajnokságán az I., a "B" csapat a III. helyezést érte el.

Tóth-Kovalik Bálint I. helyezett lett a kerületi helyesírás-versenyen.

Köteles Dorka (5. a) a Fővárosi Német Nyelvű Szavalóversenyen III. helyezést ért el.

A Klauzál-kupa országos táncverseny eredményei

A III. korcsoportos leány kézilabdacsapatunk a kerületi Diák Olimpia bajnokságán az I. helyezést érte el.

Iskolánk leány és fiú (IV. korcsoportos) kézilabdacsapata egyaránt az I. helyet szerezte meg a kerületi Diákolimpián.

A kerületi komplex anyanyelvi versenyen iskolánk 3. osztályos csapata az V. helyen végzett.

Mamira Luca a Budapesti Regionális Judo Szövetség regionális versenyén III. helyezett lett. 

A kerületi szertornaverseny eredményei

A kerületi magasugróverseny eredményei

A budapesti regionális judoversenyen Mamira Luca I., Orem András III. helyezést ért el.

  A BRFK – Fővárosi Balesetmegelőzési Bizottság által tavaly novemberben meghirdetett „Közlekedésbiztonság gyermekszemmel” rajzpályázaton a 7-10 éves korcsoportban Tar Zsófia 2. helyezést ért el.

Járomi Márk, Tari Richárd, Váradi Dominik, Kovács Richárd, a 4 x 50 m-es III. korcsoportos fiú gyorsváltó budapesti II. helyezést ért el. Ugyanezen a versenyen Fecske Laura az 50 m mellúszás versenyszámban a VI. lett.

Kerületi rajzpályázat "Jézus születése" témában

A "Mi kerületünk" rajzpályázaton Auer Maja arany fokozatú elismerésben részesült.

A Kerületi úszóverseny eredményei

A Telizsák kupa (kézilabda) eredményei

A Mikulás kupa országos cselgáncs versenyen Petlach Péter és Petlach Attila, Orem András, Mamira Luca I., Uhrin Zsombor II. helyezést ért el.

A kerületi úszóversenyen (gyors- és mellúszás) Jónás Csilla VII. lett.

A kerületi német versmondó versenyen Köteles Dorka I. helyezett lett.

A kerületi asztalitenisz versenyen Kakas Norbert II., Ózi Dávid IV., Holdosi Bence VI. helyezést ért el.

A budapesti minitrampolin versenyen elért eredményeink ITT olvashatók.

Tóth-Kovalik Bálint I. helyezett a kerületi Paint számítástechnikai versenyen

Borcsik Noémi III. helyezett a kerületi rajzversenyen  

 

 

Interaktív

Statisztika

7672242
Ma
Tegnap
Összesen
1105
6702
7672242

Facebook