Eredményeink 2019-20

A kerületi Diáksport Fazekas László kézilabda bajnokságán a II. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el. A csapat tagjai: Brucker Krisztián, Fekete Bálint, Gombos Milán, Pető Balázs, Sánta Dénes, Suska Dávid (5. c), Kovács Bence, Kovács Mihály, Kucsera Balázs, Módli Marcell, Nyiri Kristóf, Sipos Noel (6. c)

A kerületi Diáksport IV. korcsoportos leány kézilabda bajnokságán I. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Királyfalvi Karina (6. c), Balázs Cintia (7. b), András Kíra, András Míra, Hársvölgyi Eszter, Szücs Anna (7. c), Soós Nikoletta (8. c)

A kerületi Diáksport kosárlabda bajnokságán (III. kcs, lányok) II. helyezést ért el csapatunk. A csapat tagjai: Benkő Nóra, Radics Petra, Királyfalvi Karina, Pócz-Nagy Sára (6. c), András Kíra, András Míra, Barta Zsófi, Szücs Anna (7. c).

A kerületi Diáksport röplabda bajnokságán a IV. korcsoportos fiúk III. helyezést értek el. A csapat tagjai: Ács Gergő, Barna Vince, Dinawi Sedi, Pap Barnabás, Pelyhe Botond (8. c), Endrédi László, Molnár Bálint és Ricsán Dominik (7. c).

A kerületi Diáksport kosárlabda bajnokságán I. helyezést ért el csapatunk. A csapat tagjai: Berta Dóra, Kucsik Emese, Soós Nikoletta, Szajkó Laura, Szijártó Lilla (8. c); Balázs Cintia (7. b), András Kíra, András Míra, Barta Zsófi, Hársvölgyi Eszter, Szücs Anna (7. c).

 

A kerületi Diáksport sakkversenyén csapatban Havasi Vivien, Cseh Flóra (3. a), Cseh Petra (3. b) és Havasi Alexandra (4. a) I. helyezést ért el.

 

 

A XVIII. kerületi Diáksport sakkversenyén Havasi Vivien (3. a) I. helyezést, Havasi Alexandra (4. a) II. helyezést ért el.

   

 

A XVIII. kerületi Diáksport úszóversenyén váltóban Krajcsovics Bence, Járomi Benjámin, Mráv Balázs és Oláh Szabolcs I. helyezést ért el.
Egyéniben Járomi Benjámin pillangóúszásban I., mellúszásban II.; Mráv Balázs hátúszásban II., pillangóúszásban III. helyezett lett.

A XVIII. kerületi Diáksport asztalitenisz versenyén Szilvási Barnabás (4. a) III. helyezett lett.

A XVIII. kerületi Diáksport úszóversenyén elért eredményeink:
Gara Bogáta (2. a): gyorsúszás III. helyezés
Bognár Kolos (2. a): gyorsúszás I., mellúszás II. helyezés
Váczy Viktória (2. b): hátúszás II., mellúszás III. helyezés
Oláh Krisztián (2. b): hátúszás III. helyezés

A XVIII. kerületi Diáksport IV. korcsoportos úszóversenyén elért eredményeink:
Váczy Zsófia hát- és pillangóúszásban, valamint vegyes váltóban I. helyezés;
Pataki Emma pillangóúszásban, valamint vegyes váltóban III. helyezés;
Csanda Benedek mellúszásban III. helyezés;
Izzó Péter hátúszásban III. helyezés.