Eredményeink 2019-20

A budapesti Diáksport sakkversenyén csapatban Havasi Vivien, Cseh Flóra (3. a), Cseh Petra (3. b) és Havasi Alexandra (4. a) V. helyezést ért el.

A kerületi Diák Olimpia tornaversenyén

1. korcsoportos fiú csapatunk II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Török Zoltán (1. c), Barta Szilárd (2. a), Besenyei Iván (2. c), Gerlei István (2. c), Vizler Deján (3. c).
Egyéniben I. helyezett Besenyei Iván.

2. korcsoportos fiú csapatunk I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Besenyei Iván (2. c), Bagoly-Kis Ákos (3. b), Néveri Dániel (3. c), Marton Axel András (4. c), Marton Alex István (4. a). Egyénben I. helyezett Marton Alex István, III.: Marton Axel András, IV.: Besenyei Iván.

A budapesti Diák Olimpia úszóversenyén elért eredményeink:
Bognár Kolos (2. a): 50 m-es hátúszás VI. hely, 50 m-es gyorsúszás: VIII. hely,
Oláh Krisztián (2. b): 50 m-es mellúszás VII. hely,
Váczy Viktória (2. b): 50 m-es mellúszás VII. hely, 50 m-es gyorsúszás: VIII. hely

A kerületi Diák Olimpia judoversenyén
I. helyezést értek el: Simon Konrád (1. a), Pollák Milán (7. c);
II. helyezést értek el: Lomnici Lujza Sára (1. c), Lomnici Márton Zoltán (3. b), Tóth-Szalay Balázs Botond (4. b);
III. helyezést értek el: Benkő Sámuel (7. c).

A kerületi Diák Olimpia tornaversenyén a 2. korcsoportos lányok III. helyezést értek el csapatban. A csapat tagjai: Havasi Alexandra (4. a), Hargitai Petra (3. b), Letenyei Kata (4. b), Nagy-Mátyás Amélia (4. b), Varga Dóra (4. c), Uzsoki-Tóth Lilien (4. c). Felkészítő: Fekete Zita

A kerületi Diák Olimpia tornaversenyén a 3-4. korcsoportos lányok III. helyezést értek el csapatban. A csapat tagjai: Marosvölgyi Lili, Iván Tímea, Szabó Adrienn, Stáron Lili (6. b); Lakatos Zita (7. b), Pap Luca (5. c), Dobó Zsófia (5. b). Felkészítő: Fekete Zita

A kerületi Diák Olimpia magasugró versenyén Soós Nikoletta és Orbay Dénes (8. c) II., Pap Barnabás (8. c) VI. helyezést ért el.

A kerületi Diák Olimpia Fazekas László kézilabda bajnokságán a IV. korcsoportos fiúk I. helyezést értek el. A csapat tagjai: Kucsera Balázs, Rózsa Ádám, Sipos Noel (6. c); Mezei János, Molnár Bálint, Ricsán Dominik (7. c); Bertalan Marcell, Fleischmann Gergő (8. b); Barna Vince, Dinawi Sedi, Orbay Dénes, Pelyhe Botond, Szücs Bálint (8. c).

A kerületi Diáksport Fazekas László kézilabda bajnokságán a II. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el. A csapat tagjai: Brucker Krisztián, Fekete Bálint, Gombos Milán, Pető Balázs, Sánta Dénes, Suska Dávid (5. c), Kovács Bence, Kovács Mihály, Kucsera Balázs, Módli Marcell, Nyiri Kristóf, Sipos Noel (6. c)

A kerületi Diáksport IV. korcsoportos leány kézilabda bajnokságán I. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Királyfalvi Karina (6. c), Balázs Cintia (7. b), András Kíra, András Míra, Hársvölgyi Eszter, Szücs Anna (7. c), Soós Nikoletta (8. c)

A kerületi Diáksport kosárlabda bajnokságán (III. kcs, lányok) II. helyezést ért el csapatunk. A csapat tagjai: Benkő Nóra, Radics Petra, Királyfalvi Karina, Pócz-Nagy Sára (6. c), András Kíra, András Míra, Barta Zsófi, Szücs Anna (7. c).

A kerületi Diáksport röplabda bajnokságán a IV. korcsoportos fiúk III. helyezést értek el. A csapat tagjai: Ács Gergő, Barna Vince, Dinawi Sedi, Pap Barnabás, Pelyhe Botond (8. c), Endrédi László, Molnár Bálint és Ricsán Dominik (7. c).

A kerületi Diáksport kosárlabda bajnokságán I. helyezést ért el csapatunk. A csapat tagjai: Berta Dóra, Kucsik Emese, Soós Nikoletta, Szajkó Laura, Szijártó Lilla (8. c); Balázs Cintia (7. b), András Kíra, András Míra, Barta Zsófi, Hársvölgyi Eszter, Szücs Anna (7. c).

A kerületi Diáksport sakkversenyén csapatban Havasi Vivien, Cseh Flóra (3. a), Cseh Petra (3. b) és Havasi Alexandra (4. a) I. helyezést ért el.

A XVIII. kerületi Diáksport sakkversenyén Havasi Vivien (3. a) I. helyezést, Havasi Alexandra (4. a) II. helyezést ért el.

A XVIII. kerületi Diáksport úszóversenyén váltóban Krajcsovics Bence, Járomi Benjámin, Mráv Balázs és Oláh Szabolcs I. helyezést ért el.
Egyéniben Járomi Benjámin pillangóúszásban I., mellúszásban II.; Mráv Balázs hátúszásban II., pillangóúszásban III. helyezett lett.

A XVIII. kerületi Diáksport asztalitenisz versenyén Szilvási Barnabás (4. a) III. helyezett lett. Felkészítő: Bencze Bernadett

A XVIII. kerületi Diáksport úszóversenyén elért eredményeink:
Gara Bogáta (2. a): gyorsúszás III. helyezés
Bognár Kolos (2. a): gyorsúszás I., mellúszás II. helyezés
Váczy Viktória (2. b): hátúszás II., mellúszás III. helyezés
Oláh Krisztián (2. b): hátúszás III. helyezés

A XVIII. kerületi Diáksport IV. korcsoportos úszóversenyén elért eredményeink:
Váczy Zsófia hát- és pillangóúszásban, valamint vegyes váltóban I. helyezés;
Pataki Emma pillangóúszásban, valamint vegyes váltóban III. helyezés;
Csanda Benedek mellúszásban III. helyezés;
Izzó Péter hátúszásban III. helyezés.