Eredményeink

TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK:

Kerületi rajzverseny

SPORTVERSENYEK:

Szabó Adrienn (4. b) a VI. Nagykáta Kupa Országos Gyermek és Felnőtt Sakkversenyén lány II. korcsoportjában I. helyezést szerzett.

KERÜLETI DIÁKSPORT:

Az úszóversenyen fiú váltónk a II. helyen végzett: Katona Márk, Nagy Ábel, Füleki Ádám, Szabó Barnabás; egyéniben Szabó Barnabás gyorsúszásban I., háton II. helyet szerzett. Nagy Ábel pillangóúszásban III. helyezett.

Az asztalitenisz versenyen Tarr Tamás (4. c) I., Bajzáth Márk (4. c) III. helyezést ért el.

Az Iharos Sándor mezei futóversenyen 7-8. osztályos leány csapatunk - Barna Virág (8. c), Soós Korina (8. c), Kovács Fruzsina (7. c) és Kazeem Amina (7. c) I. helyezett lett.

A dr. Prokopp Sándor lővészversenyen csapatunk - Bolgár Botond, Szűcs Bálint, Bodó Viktor és Pálmai Ádám - I. helyezést ért el. Egyéniben: Bolgár Botond I., Szűcs Bálint II., Pálmai Ádám III. lett.