Kézilabda eredmények

3. korcsoport fiúk - III. hely:

Brucker Krisztián (4. c), Fekete Bálint (4. c), Pető Balázs (4. c), Sánta Dénes (4. c), Suska Dávid (4. c), Sipos Noel (5. a), Kucsera Balázs (5. b), Szabó Roland (5. b), Kovács Mihály (5. c), Rózsa Ádám (5. c), Valánszki Dominik (6. b), Endrédi László (6. c), Molnár Bálint (6. c), Ricsán Dominik (6. c)

 

3. korcsoport lány - I. hely:

Királyfalvi Karina (5. c), Pócz-Nagy Sára (5. c), Radics Petra (5. c), András Kira (6. c), András Mira (6. c), Barta Zsófi (6. c), Szücs Anna (6. c), Soós Nikoletta (7. c), Szajkó Laura (7. c)

 

4. korcsoport fiúk - I. hely:

Barna Vince (7. c), Pelyhe Botond (7. c), Fleischmann Gergő (7. b), Gudmann Balázs (8. a), Boldoczki Botond (8. c), Okányi Áron (8. c), Petlach Péter (8. c), Sarkadi Botond (8. c)

 

4. korcsoport lány - I. hely:

Dóra Natali Krisztina (7. b), Kucsik Emese (7. c), Szíjártó Lilla (7. c), Csizmadia Fanni (8. a), Dányi Kíra (8. c), Dóra Dalma (8. c), Graffy Tamara (8. c), Hársvölgyi Réka (8. c), Kazeem Amina (8. c), Kovács Fruzsina (8. c),