Eredményeink

TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK:

Gyermekszemmel 2018 rajzpályázat

A kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Szabó Laura Anna I. helyezést ért el.

Kerületi rajzverseny


SPORTVERSENYEK:

Szabó Adrienn (4. b) a VI. Nagykáta Kupa Országos Gyermek és Felnőtt Sakkversenyén lány II. korcsoportjában I. helyezést szerzett.

KERÜLETI DIÁKSPORT:

Az úszóverseny II. korcsoportjában fiú váltónk - Járomi Benjámin (5. c), Mráv Balázs (4. c), Oláh Máté Szabolcs (4. b) és Szabó Áron (3. c) - aranyérmes. Egyéniben Járomi Benjámin mellúszásban I., gyorsúszásban III.Mráv Balázs hátúszásban I., gyorsúszásban II.Szabó Áron mellúszásban III.Oláh Máté Szabolcs hátúszásban III.  A lányoknál Szücs Anna gyorsúszásban és mellúszásban is I.Kiss Fruzsina (4. b) mellúszásban III.

A sakkverseny I. korcsoportjában, egyéni lány kategóriában Cseh Petra (1. b) II., Havasi Alexandra (2. a) III. helyezést ért el. Az I-II. korcsoportos leány csapatunk - Szabó Adrienn, Cseh Petra, Havasi Alexandra, Cseh Flóra - I. helyezett lett.

 

A kosárlabda bajnokságon IV. korcsoportos fiú csapatunk bronzérmes.

Az úszóverseny III. korcsoportjában leány váltónk - Váczy Zsófia, Németh Lilla, Pataki Emma és Sipos Maja - I. helyezett lett. Egyéniben Váczy Zsófia hátúszásban I., pillangóúszásban II.; Sipos Maja gyorsúszásban II., hátúszásban III. helyen végzett.

A röplabda bajnokság IV. korcsoportjában leány csapatunk - Soós Korina, Blazsek Brigitta, Kazeem Amina, Kump Alíz, Barna Virág, Dányi Kira, Hársvölgyi Réka és Kovács Fruzsina - I. helyezést ért el.

Az úszóversenyen az I. korcsoportban Váczy Bence (3. c) gyors és mellúszásban is aranyérmet szerzett.

Az úszóversenyen IV. korcsoportos fiú váltónk a II. helyen végzett: Katona Márk, Nagy Ábel, Füleki Ádám, Szabó Barnabás; egyéniben Szabó Barnabás gyorsúszásban I., háton II. helyet szerzett. Nagy Ábel pillangóúszásban III. helyezett.

Az asztalitenisz versenyen Tarr Tamás (4. c) I., Bajzáth Márk (4. c) III. helyezést ért el.

Az Iharos Sándor mezei futóversenyen 7-8. osztályos leány csapatunk - Barna Virág (8. c), Soós Korina (8. c), Kovács Fruzsina (7. c) és Kazeem Amina (7. c) I. helyezett lett.

A dr. Prokopp Sándor lővészversenyen csapatunk - Bolgár Botond, Szűcs Bálint, Bodó Viktor és Pálmai Ádám - I. helyezést ért el. Egyéniben: Bolgár Botond I., Szűcs Bálint II., Pálmai Ádám III. lett.

EGYÉB VERSENYEK:

Csülökfesztivál - főzőverseny

Interaktív

Statisztika

6849447
Ma
Tegnap
Összesen
2423
11747
6849447

Facebook