Aktuális

TANÍTÓI ÁLLÁS

 Napközis csoport vezetésére keresünk tanítót határozott idejű (2021. július 31.) kinevezéssel!

Kedves Szülők!

A leendő első osztályosok szüleinek május 28-án 17 órától tájékoztató értekezlet tartunk!

 

Sulibarátkozó a Kassában

Következő időpont: május 31. 17.15-18.00

Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Múzeumi nap

2018. 05 24.
25

Múzeumi nap

2018. 05 25.
26
27
29
30
31

Eredményeink

TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK:

Gyermekszemmel 2018 rajzpályázat

A kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Szabó Laura Anna I. helyezést ért el.

Kerületi rajzverseny


SPORTVERSENYEK:

Sándor Ádám Dávid (5/a)

Januári Pest megyei Gyermek Sakkveseny, fiú 3. korcsoport: 3. hely

Budapesti Sakk Diákolimpia versenyzői kategória fiú 3. korcsoport : 11. hely

 

BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA ÚSZÓVERSENYE

Járomi Benjámin: 50 m-es mellúszás III., 50 m-es hátúszás VIII.

Szabó Barnabás: 100 m-es gyorsúszás V.

Sípos Maja: 100 m-es gyorsúszás I., 100 m-es hátúszás I. 

Oláh Lajos: 100 m-es hátúszás VIII.

Váczy Zsófia: 100 m-es hátúszás II. , 100 m-es pillangó VIII.

Pataki Emma: 100 m-es hátúszás X. hely                   

A 4 x 50 m fiú gyorsváltó budapesti döntőjében II. korcsoportos csapatunk - Járomi Benjámin, Mráv Balázs, Oláh Máté Szabolcs és Szabó Áron - II. helyezést ért el. IV. korcsoportos fiú váltónk - Füleki Ádám Ede, Katona Márk, Nagy Ábel László, Szabó Barnabás Kristóf - szintén ezüstérmes.

Szabó Adrienn (4. b) a VI. Nagykáta Kupa Országos Gyermek és Felnőtt Sakkversenyén lány II. korcsoportjában I. helyezést szerzett.

KERÜLETI DIÁKSPORT:

Sakkverseny

Az úszóverseny II. korcsoportjában fiú váltónk - Járomi Benjámin (5. c), Mráv Balázs (4. c), Oláh Máté Szabolcs (4. b) és Szabó Áron (3. c) - aranyérmes. Egyéniben Járomi Benjámin mellúszásban I., gyorsúszásban III.Mráv Balázs hátúszásban I., gyorsúszásban II.Szabó Áron mellúszásban III.Oláh Máté Szabolcs hátúszásban III.  A lányoknál Szücs Anna gyorsúszásban és mellúszásban is I.Kiss Fruzsina (4. b) mellúszásban III.

Bővebben: Eredményeink

Nyári sporteredmények 2015

Keresztes Kristóf (7. a) a Budapesti Kajak-Kenu Szövetség által az Újpesti-öbölben megrendezésre kerülő Budapest Bajnokság Balatoni Kamill Emlékverseny kajak-kenu versenyen 2015. július 4-5-én, az U14-es korosztályban kajak 2 4000 m-en II. helyezett lett. A verseny programja

Az Országos Bajnokságon U13-ban K1 4000 m-en II., U14-ben K1 1000 m-en V. helyezést ért el.


 

Fiák Eszter (7. a) evezés sportágban:

Vidékbajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                         kétpárevezős 1500 m: II. hely

A verseny jegyzőkönyve

Budapest Bajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                                egypárevezős 500 m: II. hely

A verseny jegyzőkönyve

Országos bajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                                egypárevezős 500 m: II. hely

                                négypár 1000 m (csapat): I. hely

A verseny jegyzőkönyve

Csepel-verseny: egypárevezős 1000 m: I. hely


Bordás Patrícia (7. a) teniszben, Keszthelyen, a Forintos László emlékversenyen L14-ben III. helyezett.

 

Kerületi környezetvédelmi gyermekrajzpályázatok

Kihirdették az őszi környezetvédelmi gyermekpályázatok nyerteseit január 26-án a Rózsa Művelődési Házban.

A "Miért hasznosak a madarak?" pályázaton

az 5-6. évfolyamosok között

Lakatos Dorottya (5. a) I. helyezést ért el;

az 1-2. évfolyamosok között

Iván Tímea (2. b) I.,

Berta Miklós Barnabás (2. b) III. helyezett lett.

Az "Ilyen a legzöldebb kerület" pályázaton

az 1-2. évfolyamosok között

Kiss Fruzsina (2. b) III. helyezett;

az 5-6. évfolyamosok között

Ács Máté (6. a) különdíjas.

 

Kerületi rajzverseny 2017

A kerületi alsós rajzversenyen (3-4. oszt. korcsoport) Letenyei Nóra Irén (4. b) I. helyezett lett.

 

 

 

Gyermekszemmel 2018

A Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata a Kondor Béla Közösségi Ház és Intézményei együttműködésével,

„Gyermekszemmel” - 2018 Sport és játék télen-nyáron Lőrincen és Imrén

címmel hirdetett kerületi rajzversenyen az alábbi eredményeket érték el tanulóink:

különdíjas: 

Ács Máté (8. c) - felkészítő tanár: Kánya Emőke

 

díjazottak:

Letenyei Kata Tímea (2. b) - felkészítő tanár: Réty Sándor Csabáné

 

Brust Jázmin Hanna, Sánta Petra Antónia (2. b) - felkészítő tanár: Réty Sándor Csabáné

 

A képekre kattintva nagyítható módon is megjelenik az alkotás.

 

Sakk 2017

A XVIII. kerületi Sakk Diákolimpián a 2017. december 1-n megrendezett egyéni versenyszámokban, valamint a 2017. december 9-n megrendezett csapat versenyszámokban az alább felsorolt tanulók vettek részt és a következő eredményeket érték el:

 

Fiú I. korcsoport:

Petendi Máté: 5. helyezés

Piiroth Benedek: 12. helyezés

 

Fiú II. korcsoport:

Sárközi István 3. helyezés

Prém Szabolcs: 8. helyezés           

 

Lány I. korcsoport:

Cseh Petra: 2. helyezés

Havasi Alexandra: 3. helyezés

 

(Megjegyzés: a versenykiírás értelmében az egyéni diákolimpián korcsoportonként 2 diák indulhatott az adott iskolából),

 

 

Az alsó tagozatos I-II. korcsoportos lány csapat: 1. hely

Szabó Adrienn, Cseh Petra, Havasi Alexandra, Cseh Flóra                                         

100 százalékos eredménnyel győztek, mindenki megnyerte az összes játszmáját!

 

Alsó tagozatos I-II. korcsoportos fiú csapat: 4. hely

Villányi Anton, Prém Szabolcs, Petendi Máté, Fuxreiter Soma, Piroth Benedek

Interaktív

Statisztika

7978257
Ma
Tegnap
Összesen
230
9835
7978257

Facebook