TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK:

Kerületi rajzverseny

SPORTVERSENYEK:

KERÜLETI DIÁKSPORT:

Az Iharos Sándor mezei futóversenyen 7-8. osztályos leány csapatunk - Barna Virág (8. c), Soós Korina (8. c), Kovács Fruzsina (7. c) és Kazeem Amina (7. c) I. helyezett lett.

A dr. Prokopp Sándor lővészversenyen csapatunk - Bolgár Botond, Szűcs Bálint, Bodó Viktor és Pálmai Ádám - I. helyezést ért el. Egyéniben: Bolgár Botond I., Szűcs Bálint II., Pálmai Ádám III. lett.

EGYÉB VERSENYEK:

Csülökfesztivál - főzőverseny

Nyári sporteredmények 2015

Keresztes Kristóf (7. a) a Budapesti Kajak-Kenu Szövetség által az Újpesti-öbölben megrendezésre kerülő Budapest Bajnokság Balatoni Kamill Emlékverseny kajak-kenu versenyen 2015. július 4-5-én, az U14-es korosztályban kajak 2 4000 m-en II. helyezett lett. A verseny programja

Az Országos Bajnokságon U13-ban K1 4000 m-en II., U14-ben K1 1000 m-en V. helyezést ért el.

Csepel-verseny: egypárevezős 1000 m: I. hely

Bordás Patrícia (7. a) teniszben, Keszthelyen, a Forintos László emlékversenyen L14-ben III. helyezett.

Kerületi környezetvédelmi gyermekrajzpályázatok

Kihirdették az őszi környezetvédelmi gyermekpályázatok nyerteseit január 26-án a Rózsa Művelődési Házban.

A "Miért hasznosak a madarak?" pályázaton

az 5-6. évfolyamosok között

Lakatos Dorottya (5. a) I. helyezést ért el;

az 1-2. évfolyamosok között

Iván Tímea (2. b) I.,

Berta Miklós Barnabás (2. b) III. helyezett lett.

Az "Ilyen a legzöldebb kerület" pályázaton

Kiss Fruzsina (2. b) III. helyezett;

Ács Máté (6. a) különdíjas.

Kerületi rajzverseny 2017

A kerületi alsós rajzversenyen (3-4. oszt. korcsoport) Letenyei Nóra Irén (4. b) I. helyezett lett.