Eredményeink

TANULMÁNYI ÉS MŰVÉSZETI VERSENYEK:

Gyermekszemmel 2018 rajzpályázat

A kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen Szabó Laura Anna I. helyezést ért el.

Kerületi rajzverseny


SPORTVERSENYEK:

Szabó Adrienn (4. b) a VI. Nagykáta Kupa Országos Gyermek és Felnőtt Sakkversenyén lány II. korcsoportjában I. helyezést szerzett.

KERÜLETI DIÁKSPORT:

Az úszóverseny II. korcsoportjában fiú váltónk - Járomi Benjámin (5. c), Mráv Balázs (4. c), Oláh Máté Szabolcs (4. b) és Szabó Áron (3. c) - aranyérmes. Egyéniben Járomi Benjámin mellúszásban I., gyorsúszásban III.Mráv Balázs hátúszásban I., gyorsúszásban II.Szabó Áron mellúszásban III.Oláh Máté Szabolcs hátúszásban III.  A lányoknál Szücs Anna gyorsúszásban és mellúszásban is I.Kiss Fruzsina (4. b) mellúszásban III.

A sakkverseny I. korcsoportjában, egyéni lány kategóriában Cseh Petra (1. b) II., Havasi Alexandra (2. a) III. helyezést ért el. Az I-II. korcsoportos leány csapatunk - Szabó Adrienn, Cseh Petra, Havasi Alexandra, Cseh Flóra - I. helyezett lett.

Bővebben: Eredményeink

Nyári sporteredmények 2015

Keresztes Kristóf (7. a) a Budapesti Kajak-Kenu Szövetség által az Újpesti-öbölben megrendezésre kerülő Budapest Bajnokság Balatoni Kamill Emlékverseny kajak-kenu versenyen 2015. július 4-5-én, az U14-es korosztályban kajak 2 4000 m-en II. helyezett lett. A verseny programja

Az Országos Bajnokságon U13-ban K1 4000 m-en II., U14-ben K1 1000 m-en V. helyezést ért el.


 

Fiák Eszter (7. a) evezés sportágban:

Vidékbajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                         kétpárevezős 1500 m: II. hely

A verseny jegyzőkönyve

Budapest Bajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                                egypárevezős 500 m: II. hely

A verseny jegyzőkönyve

Országos bajnokság: egypárevezős 1000 m: I. hely

                                egypárevezős 500 m: II. hely

                                négypár 1000 m (csapat): I. hely

A verseny jegyzőkönyve

Csepel-verseny: egypárevezős 1000 m: I. hely


Bordás Patrícia (7. a) teniszben, Keszthelyen, a Forintos László emlékversenyen L14-ben III. helyezett.

 

Kerületi környezetvédelmi gyermekrajzpályázatok

Kihirdették az őszi környezetvédelmi gyermekpályázatok nyerteseit január 26-án a Rózsa Művelődési Házban.

A "Miért hasznosak a madarak?" pályázaton

az 5-6. évfolyamosok között

Lakatos Dorottya (5. a) I. helyezést ért el;

az 1-2. évfolyamosok között

Iván Tímea (2. b) I.,

Berta Miklós Barnabás (2. b) III. helyezett lett.

Az "Ilyen a legzöldebb kerület" pályázaton

az 1-2. évfolyamosok között

Kiss Fruzsina (2. b) III. helyezett;

az 5-6. évfolyamosok között

Ács Máté (6. a) különdíjas.

 

Kerületi rajzverseny 2017

A kerületi alsós rajzversenyen (3-4. oszt. korcsoport) Letenyei Nóra Irén (4. b) I. helyezett lett.

 

 

 

Gyermekszemmel 2018

A Budapest XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata a Kondor Béla Közösségi Ház és Intézményei együttműködésével,

„Gyermekszemmel” - 2018 Sport és játék télen-nyáron Lőrincen és Imrén

címmel hirdetett kerületi rajzversenyen az alábbi eredményeket érték el tanulóink:

különdíjas: 

Ács Máté (8. c) - felkészítő tanár: Kánya Emőke

 

díjazottak:

Letenyei Kata Tímea (2. b) - felkészítő tanár: Réty Sándor Csabáné

 

Brust Jázmin Hanna, Sánta Petra Antónia (2. b) - felkészítő tanár: Réty Sándor Csabáné

 

A képekre kattintva nagyítható módon is megjelenik az alkotás.

 

Interaktív

Statisztika

6844637
Ma
Tegnap
Összesen
9360
9630
6844637

Facebook